شغل طراحی سایت با وردپرس

شغل طراحی سایت با وردپرس

همان طور که اطلاع دارید شغل طراحی سایت با وردپرس درآمد بسیار خوبی دارد و اگر شما اطلاعاتی درباره این شغل ندارید با خواندن این مقاله می توانید با این موضوع بیشتر آشنا بشوید.

از آن جایی که در حال حاضر نیاز برای طراحی سایت های مختلف و همچنین راه اندازی فروشگاه اینترنتی زیاد است ، بنابراین مشخص است که با ورود به این شغل طراحی سایت با وردپرس می توانید درآمد خوبی بین ۵ تا ۲۰ میلیون تومان در ماه و حتی بیشتر داشته باشید.

البته زمانی که شما این مهارت را به صورت حرفه ای در ماه اول فرا گرفتید ، پیش بینی ما این است که حداقل ۱ سفارش طراحی سایت بتوانید برای ماه اول دریافت کنید و مبلغ این سفارش هم در کمترین حالت ۵ میلیون تومان می باشد.

بعد از ماه اول ، می توانید در ماه ۴ سفارش یا بیشتر دریافت کنید که باعث می شود بتوانید درآمد بیشتری داشته باشید.

از طرف دیگر شغل طراحی سایت با وردپرس ، فقط به دریافت سفارش طراحی سایت محدود نمی شود ، شما می توانید در کنار انجام دادن سفارش های خود ، خدمات دیگری مانند تولید محتوا هم ارائه بدهید.

تولید محتوا یعنی نوشتن مقاله هایی داخل سایت افرادی که می خواهند شما برای آن ها تولید محتوا انجام بدهید.

شغل طراحی سایت با وردپرس

به شما پیشنهاد میکنم ۵ جلسه اول آموزش وردپرس که ما به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم را با کلیک بر روی دکمه زیر ببینید.

با توجه به این که شما بدون نیاز به برنامه نویسی می توانید با وردپرس انواع سایت های مختلف و همچنین فروشگاه های اینترنتی را طراحی و راه اندازی کنید ، بنابراین در مدت کوتاه حدود ۴ روز می توانید طراحی سایت با وردپرس را یاد بگیرید.

شغل طراحی سایت با وردپرس به هیچ سرمایه اولیه ای نیاز ندارد ، فقط یک کامپیوتر یا لپ تاپ برای فعالیت در این شغل کافی است.

ما دوره طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی که برای شما آماده کرده ایم به صورت عملی و قدم به قدم ساخت سایت های مختلف را آموزش می دهیم و برای آشنایی بیشتر شما با این دوره ، پیشنهاد میکنیم با کلیک بر روی دکمه دیدن ۵ جلسه رایگان که بالا وجود دارد ، به صورت عملی با وردپرس بیشتر آشنا شوید.

شغل طراحی سایت با وردپرس

زمانی که شما فعالیت در شغل طراحی سایت با وردپرس را شروع می کنید هم می توانید خودتان سفارش های ساخت سایت و تولید محتوا را دریافت کنید و هم می توانید در صورت تمایل در یک شرکت به عنوان فردی که کار کردن با وردپرس را بلد است مشغول به کار شوید.

همچنین می توانید هم در شرکت فعالیت کنید و هم در روز ها و ساعت های دیگر که در شرکت حضور ندارید ، به انجام دادن سفارش های خودتان بپردازید.

شغل طراحی سایت با وردپرس

بنابراین همان طور که توضیح دادیم در شروع کار اگر شما فقط ۱ سفارش در ماه دریافت کنید و آن را انجام بدهید بین ۵ میلیون تا ۱۰ میلیون می توانید دریافت کنید.

البته اگر بیشتر از ۱ سفارش را دریافت کنید درآمد بیشتری خواهید داشت.

بهترین گزینه برای یادگیری طراحی سایت و فعالیت در شغل طراحی سایت با وردپرس ، این است که همین امروز ۵ جلسه رایگان را که در ابتدای مقاله درباره آن توضیح دادیم را ببینید و بعد از دیدن ۵ جلسه رایگان ، اگر تمایل داشتید می توانید دوره کامل را تهیه کنید و ادامه جلسه ها را مشاهده کنید.

همچنین زمانی که شما آموزش کامل وردپرس را تهیه می کنید ، پشتیبانی برای شما در نظر گرفته می شود و در مراحل یادگیری اگر سوال برای شما بوجود بیاید ، می توانید پاسخ خود را از طریق تماس تلفنی از ما دریافت کنید.

زمان لازم برای یادگیری وردپرس

با این آموزش که ما برای شما آماده کرده ایم شما می توانید در حدود ۴ روز یا کمتر اولین سایت یا فروشگاه اینترنتی مورد نظر خود را راه اندازی کنید.

آموزش به صورت عملی و قدم به قدم می باشد و همان طور که شما جلسه ها را می بینید ، همزمان سایت خود را هم طراحی می کنید.

هر چه زودتر شغل طراحی سایت با وردپرس را شروع کنید ، می توانید سریع تر به درآمد برسید.

در صفحه محصول آموزش وردپرس علاوه بر ۵ جلسه اول که به صورت رایگان برای شما قرار داده ایم ، توضیحات بیشتری درباره طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی با وردپرس و بدون نیاز به برنامه نویسی وجود دارد که به شما پیشنهاد میکنیم همین حالا از طریق دکمه ای که در ابتدای همین مقاله وجود دارد ، آن ها را ببینید.

در صورتی که شما در کار کردن با کامپیوتر آشنایی اولیه داشته باشید همین کافی است تا بتوانید شغل طراحی سایت با وردپرس را از طریق آموزش ما شروع کنید.

شغل طراحی سایت با وردپرس چقدر آینده دارد ؟

از آن جایی که هر روز افراد بیشتری می خواهند سایت داشته باشند و وردپرس بهترین گزینه برای راه اندازی سایت در زمانی کوتاه است ، بنابراین آینده این شغل هر روز بهتر می شود.

به دلیل اینکه وردپرس به شما این امکان را می دهد که بدون اطلاع از دانش برنامه نویسی هر سایت یا فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کنید ، بهترین گزینه برای فعالیت در شغل طراحی سایت ، وردپرس می باشد.

شغل طراحی سایت با وردپرس

همین امروز شغل طراحی سایت با وردپرس را شروع کنید.

مرحله به مرحله با آموزش ما ساخت سایت و یا فروشگاه اینترنتی را انجام بدهید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.