آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته

آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته

در آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته که ما برای شما آماده کرده ایم از ابتدایی ترین مرحله که معرفی دامنه یا همان نام سایت می باشد شروع کرده ایم و مرحله به مرحله و قدم به قدم به توضیح عملی و پروژه محور پرداخته ایم. برای اینکه شما بیشتر با آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته آشنا شوید ما ۵ جلسه اول این دوره را به صورت رایگان در صفحه این محصول قرار داده ایم که شما می توانید برای دیدن این ۵ جلسه به صورت رایگان بر روی دکمه دیدن ۵ جلسه رایگان که در پایین تر می باشد کلیک کنید و این ۵ جلسه را به صورت رایگان ببینید و بعد در صورت تمایل می توانید آموزش کامل را تهیه کنید و از پشتیبانی ویژه که یادگیری شما را تضمین می کند بهره مند شوید.

آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته

من شاهین قورچیان به عنوان مدرس دوره آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته به شما این اطمینان را میدهم که اگر آموزش های این دوره را مشاهده کنید ، همین طور که با دوره پیش می روید می توانید به صورت عملی سایت یا فروشگاه اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.

افراد زیادی تا این لحظه بدون اینکه اطلاعاتی از قبل در این زمینه داشته باشند در این دوره شرکت کردند و توانسته اند به صورت کامل طراح سایت بشوند و در این زمینه که بسیار درآمد خوبی هم دارد فعالیت کنند.

نظرات تعدادی از این افراد در صفحه این محصول وجود دارد که شما می توانید آن ها را بخوانید.

دیدن ۵ جلسه اول رایگان

برای دیدن ۵ جلسه اول این دوره به صورت رایگان بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

لطفا برای مشاهده ۵ جلسه اول آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته به صورت رایگان بر روی دکمه بالا کلیک کنید.

آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته

شما با دیدن این ۵ جلسه اول از این دوره متوجه می شوید که بدون نیاز به دانش و تجربه قبلی می توانید به صورت کامل طراحی سایت را یاد بگیرید و علاوه بر اینکه برای خودتان سایت یا فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید ، می توانید از این مهارت درآمد بسیار خوبی هم داشته باشید و سفارش های مختلف طراحی و اجرا سایت را دریافت کنید.

برای شروع همین که در حد ابتدایی کار کردن با کامپیوتر را بلد باشید کافی است.

در این دوره به شما به صورت عملی و قدم به قدم توضیح می دهیم که چگونه صفحه های مختلف سایت را بسازید و همچنین هر نوع قابلیتی که مورد نظرتان است را به آن اضافه کنید.

همان طور که در ابتدای توضیحات این صفحه گفته شد این دوره دارای پشتیبانی می باشد ، یعنی زمانی که شما این دوره را تهیه کردید و شروع به دیدن آموزش ها کردید ، اگر در قسمتی برای شما سوالی ایجاد شد می توانید با ما از طریق شماره تلفن نوشته شده در صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و سوال خودتان را بپرسید تا پاسخ مناسب را دریافت کنید.

البته این نکته را در نظر بگیرید که آموزش به صورتی آماده شده که کمترین سوالات برای شما بوجود بیاید اما با این حال ما این پشتیبانی و پاسخ گویی به شما را برای این دوره در نظر گرفته ایم تا یادگیری شما را تضمین کنیم و تا زمان حرفه ای شدن شما در کنارتان هستیم.

بدون نیاز به برنامه نویسی و در کوتاه ترین زمان

با استفاده از دوره آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته می توانید بدون نیاز به برنامه نویسی و در کوتاه ترین زمان ممکن هر نوع سایت یا فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کنید. به شما پیشنهاد میکنم با کلیک بر روی دکمه دیدن ۵ جلسه اول رایگان که بالاتر می باشد ، همین حالا یادگیری خودتان را شروع کنید.

واقعا هیجان انگیز است که در عرض چند ساعت می توانید یک سایت را بسازید.

در این دوره با استفاده از وردپرس ساختن سایت را انجام می دهیم.

محیط وردپرس بسیار زیبا و کار کردن با آن راحت می باشد.

وردپرس دارای پوسته های متنوع برای انواع موضوع های سایت می باشد.

آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته

اگر واقعا تصمیم گرفته اید که طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی را یاد بگیرید من به شما این اطمینان را میدهم که با استفاده از آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته که ما برای شما آماده کرده ایم و با پشتیبانی ای که برای این دوره در نظر گرفته ایم در کمترین زمان ممکن می توانید به این مهارت تسلط پیدا کنید.

همان طور که توضیح دادیم با استفاده از این دوره علاوه بر راه اندازی سایت های مختلف ، می توانید فروشگاه اینترنتی با تمام امکانات لازم را طراحی کنید.

۵ جلسه رایگان آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته

برای آشنایی بیشتر با این دوره ، لطفا بر روی دکمه دیدن ۵ جلسه رایگان که در ابتدای همین مطلب وجود دارد کلیک نمایید.

بعد از دیدن این ۵ جلسه به صورت رایگان ، در صورت تمایل می توانید در همان صفحه محصول کامل را تهیه کنید.

در این آموزش به صورت عملی یک سایت و فروشگاه اینترنتی را راه اندازی میکنیم و اگر شما به صورت قدم به قدم به آنچه در این آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته ، توضیح داده می شود عمل کنید ، می توانید سایت مورد نظر خود را راه اندازی کنید.

لازم به توضیح است که برای استفاده از این دوره شما به هیچ گونه دانش و تجربه قبلی نیاز ندارید.

آموزش طراحی وب سایت از مبتدی تا پیشرفته

بیشتر افرادی هم که تا این لحظه این دوره را تهیه کرده اند اطلاعاتی از قبل در این زمینه نداشتند اما با دیدن این دوره به راحتی توانستند علاوه بر یادگیری طراحی سایت ، سایت یا فروشگاه اینترنتی مورد علاقه خود را راه اندازی کنند پس مطمئن باشید که شما هم می توانید ، فقط باید قدم اول را بردارید و شروع کنید ، برای شروع هم از شما خواستم که ۵ جلسه اول این آموزش را که به صورت رایگان برای شما قرار دادیم را با کلیک بر روی دکمه دیدن ۵ جلسه اول رایگان که در بالای همین صفحه و در ابتدای همین نوشته است ببینید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.