آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی

آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی

آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی این روزها یکی از بهترین و پولساز ترین مهارت هایی است که افراد زیادی را به سوی خود جذب میکند. همان طور که می دانید کسب و کارهای اینترنتی در حال توسعه هستند و به همین دلیل روز به روز نیاز برای طراحی سایت های مختلف بیشتر می شود. در این دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی ، شما ساخت انواع مختلف سایت و فروشگاه اینترنتی را به صورت پروژه محور و قدم به قدم یاد می گیرید.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر ۵ جلسه اول آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی را به صورت رایگان با کلیک بر روی دکمه زیر ببینید.

 

در حال حاضر وردپرس این امکان را فراهم کرده که برای راه اندازی سایت نیازی به هیچ گونه برنامه نویسی نداشته باشیم و بنابراین افراد می توانند با یاد گرفتن این مهارت ارزشمند وارد این حوزه شوند و در این بازار پر رونق درآمد خوبی داشته باشند.

ما دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی را به گونه ای برای شما آماده کرده ایم تا در کمترین زمان ممکن ، یعنی کمتر از یک هفته ، طراحی و راه اندازی سایت های حرفه ای را به صورت کامل و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یاد بگیرید.

پس به شما پیشنهاد میکنم در صورتی که به این حوزه علاقه مند هستید با کلیک بر روی دکمه بالا ، ۵ جلسه اول این آموزش را به صورت رایگان مشاهده کنید تا ببینید انجام این کار یعنی راه اندازی و ساخت سایت با وردپرس چقدر راحت می باشد.

آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی

اگر قصد راه اندازی یک وب سایت حرفه ای برای خود دارید اما روش درست را نمی دانید.

اگر می خواهید به جای پرداخت مبالغ زیاد به شرکت هایی که طراحی سایت انجام می دهند ، خودتان وب سایت تان را طراحی کنید.

اگر می خواهید خیلی سریع در حوزه طراحی سایت متخصص شوید و از این طریق درآمد بالایی کسب کنید.

اگر علاقه ای به یادگیری مباحث برنامه نویسی ندارید و می خواهید بدون حتی یک خط کدنویسی ، به صورت حرفه ای طراحی سایت را یاد بگیرید.

این دوره یعنی دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی دقیقا برای شما طراحی شده تا در کمترین زمان ، بهترین مسیر را برای یادگیری طراحی سایت حرفه ای بدون کدنویسی طی کنید.

روند کلی دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی چگونه است ؟

بخش اول :

به شما پیشنهاد میکنم ۵ جلسه اول این دوره را به صورت رایگان ، با کلیک بر روی دکمه ای که بالاتر و در ابتدای همین مطلب قرار دارد ببینید تا با روند کلی این دوره آشنا شوید.

در بخش اول شما با وردپرس و نحوه عملکرد آن آشنا می شوید و متوجه می شوید وردپرس چگونه کار میکند و ما چرا بهتر است که از وردپرس استفاده کنیم و چطور می توانیم وب سایت های حرفه ای و با امکانات حرفه ای را بدون نیاز به دانش برنامه نویسی طراحی کنیم.

در ادامه نحوه نصب و کار با بخش های مختلف وردپرس را به صورت عملی و پروژه محور یاد می گیریم تا آماده آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی شویم.

آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی

بخش دوم :

در بخش دوم انواع قالب های وردپرس را می شناسیم و اینکه چگونه قالب مورد نظرمان را انتخاب کنیم.

بخش سوم :

در این بخش نحوه نصب و راه اندازی قالب را یاد می گیریم و مرحله به مرحله طراحی سایت را به صورت کاملا عملی و پروژه محور یاد می گیریم.

در این مرحله نحوه کار با افزونه ها ، آموزش کامل افزونه ووکامرس و همچنین تنظیماتی که در قالب وجود دارد را به طور کامل یاد می گیریم.

به شما پیشنهاد میکنم ۵ جلسه اول دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی را به صورت رایگان ببینید ، برای این کار کافی است بر روی دکمه ای که در ابتدای همین مطلب برای شما قرار داده ایم کلیک نمایید.

چرا باید آموزش طراحی سایت بدون برنامه نویسی را یاد بگیرم ؟

آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی یک مهارت پولساز و بسیار ساده است. در واقع شما بدون نیاز به دانش و تجربه قبلی و همین که کار با کامپیوتر را بلد باشید می توانید این مهارت را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرید و برای خودتان یا دیگران سایت طراحی کنید.

پس اگر مقداری به این حوزه علاقه دارید و می خواهید یک مهارت پولساز را یاد بگیرید یا اینکه خودتان برای کسب و کارتان نیاز به سایت دارید می توانید با آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی به جای پرداخت مبالغ زیاد به شرکت های مختلف ، خودتان وب سایت تان را طبق سلیقه و نظر خودتان ، هر طور که دلتان می خواهد طراحی کنید.

آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی

طراحی و ساخت سایت بدون نیاز به برنامه نویسی با وردپرس کار ساده ای است. اما با وجود ساده بودن انجام این کار شما می توانید وب سایت های حرفه ای را راه اندازی کنید و همچنین درآمد بالایی از این طریق داشته باشید.

لازم به توضیح است که بسیاری از شرکت های معروف در حوزه طراحی سایت هم دقیقا با همین روش کار میکنند و هزینه های چند ده میلیونی دریافت میکنند.

پس اطمینان داشته باشید که با آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی هم می توانید وب سایت های حرفه ای با امکانات عالی راه اندازی کنید و هم می توانید درآمد خوبی داشته باشید ، فقط باید از آموزشی استفاده کنید که درست و اصولی باشد.

آیا می توانم بدون تهیه این دوره هم این مهارت ها را یاد بگیرم ؟

ما دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی را به گونه ای آماده کرده ایم که شما به راحتی این مهارت را بدست بیاورید اما در صورتی که شما از روشی غیر اصولی و از طریق مطالب پراکنده موجود در اینترنت بخواهید این مهارت را یاد بگیرید این کار برای شما سخت خواهد بود و حتی ممکن است علاقه خودتان به این حوزه پولساز را از دست بدهید ، انتخاب با خود شما است ، می توانید با استفاده از یک دوره کامل در عرض یک یا دو هفته و با لذت بردن طراحی سایت های مختلف و فروشگاه اینترنتی را بدون برنامه نویسی یاد بگیرید و یا به دنبال مطالب پراکنده در اینترنت باشید و زمان و انرژی خودتان را به هدر دهید.

در این صورت خیلی از افراد حتی با گذشت چندین ماه ، هنوز روش های درست در طراحی بخش های مختلف سایت را نمی دانند یا در انتخاب قالب مناسب مشکل دارند و خیلی موارد دیگر ، با توجه به این توضیحات این مهارت ، ارزش این را دارد که یک بار به صورت کامل این موضوع را یاد بگیرید.

بهترین مسیر یادگیری

ما در این دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی ، بهترین مسیر را برای یادگیری و آموزش شما در نظر گرفته ایم ، بنابراین می توانید خیلی سریع به هدف و موفقیتی که به دنبال آن هستید برسید.

اگر می خواهید واقعا آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی را به معنای واقعی و به صورت کاربردی یاد بگیرید و بتوانید سایت تان را طبق سلیقه و طرح دلخواه تان راه اندازی کنید و توانایی طراحی سایت های مختلف با طرح های متفاوت را داشته باشید این دوره تمام آن چیزی که به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد.

آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی

زمان ، انرژی و انگیزه سرمایه های اصلی شما هستند ، در مصرف آن ها بسیار توجه کنید تا زمان خود را در مسیر اشتباه یادگیری هدر ندهید ، انرژی خود را در مباحثی که شما را به هدف تان نمی رساند صرف نکنید تا انگیزه و علاقه تان بیهوده از بین نرود.

طراحی چه نوع سایت هایی را در این دوره یاد میگیرم ؟

نکته مهم این آموزش این است که مهارت های شما در این دوره محدود به سایتی که طراحی میکنیم نمی شود و بسیار وسیع تر است چرا که شما ابتدا نحوه کار با ابزار ها و امکانات مختلف طراحی سایت را یاد می گیرید سپس نحوه شخصی سازی و رسیدن به طرح دلخواه را می آموزید بنابراین انتظار می رود با شرکت در این دوره شما علاوه بر توانایی طراحی وب سایت های فروشگاهی ، مهارت طراحی انواع وب سایت های شرکتی ، آموزشی و … را هم داشته باشید.

با شرکت در دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی شما می توانید به راحتی لذت یادگیری طراحی انواع سایت های شرکتی ، خبری ، آموزشی و … را تجربه کنید.

آیا وب سایتی که در این دوره طراحی می شود فقط یک ظاهر دارد یا می توانیم طرح های مختلفی را اجرا کنیم ؟

با مهارت هایی که در این دوره یاد می گیرید به راحتی می توانید طرح دلخواه خودتان را در وب سایت تان اجرایی کنید و بدون حتی یک خط کدنویسی وب سایت تان را مطابق نظر و سلیقه خود طراحی کنید.

لازم به توضیح است که بسیاری از وب سایت های معروف هم دقیقا با همین روش طراحی شده اند.

چرا شرکت در این دوره یک سرمایه گذاری زود بازده است ؟

شما در دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی شرکت می کنید و روزی ۲ ساعت آموزش می بینید و تمرین می کنید ، ۲ یا ۳ هفته بعد مهارت هایی به دست می آورید که می توانید انواع وب سایت های حرفه ای را به راحتی طراحی کنید و حالا می توانید پروژه های طراحی سایت قبول کنید و برای هر پروژه مبلغی بین ۴/۵۰۰/۰۰۰ تومان تا ۱۶/۰۰۰/۰۰۰ تومان دریافت کنید.

ما به شما کمک میکنیم تا خیلی سریع به اهداف خود برسید فقط کافی است شروع کنید.

موضوعی که در این دوره آموزشی بهتر است به آن توجه داشته باشیم این است که ما وقت شما را صرف مباحث غیر کاربردی و خسته کننده نمیکنیم و در تمام طول دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی موارد لازم را به صورت عملی توضیح داده ایم.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.